| picior a întrebat:

imi puteti spune cum vi se par placile de par de la firma remington de ceramica. as vrea si eu sa-mi cumpar o placa de par de la aceasta firma, dar mai intai as vrea sa stiu niste pareri.

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Placile de intins parul de la Remington sunt de obicei cele mai bune, deci iti recomand aceasta firma!

| IzabellaLoredana a răspuns:

Cele mai bune! Clar!

| Munkyfunky a răspuns:

Am eu Remington, ceramica. Ii foarte buna, o am de un an si intinde la fel de bine, iti poti cumpara una linistita.

| PinkeritzaGirl13 a răspuns:

Placile de intins parul Remington sunte cele mai bune nici nu iti arzi parul si nici nu iti cade parullove struck