| yloveyou a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se traduce in franceza propozitiile,, Mi-au placut foarte mult pozele si de abia astept sa ne vedem sa ne povestiti clipele petrecute acolo. Va iubesc si imi este foarte dor de voi."

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Pentru intrebari de genul acesta toata lumea foleseste google translate, obisnueste-te.

5 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Buna! aproximativ asa: "J'ai aimé les photos et j'ai hâte de vous voir pour nous dire moments passés là-bas. Je t'aime et je te manquer."
P.S detest franceza mai mult ca orice. Dupa parerea mea limba germana ar fi trebuit pusa la scoala in locul limbii franceze.

| yloveyou explică (pentru CosminC86):

Ai dradus-o pe google translate?

| LiviuTPU99 a răspuns:

J'ai aimé les photos et j'ai hâte de vous voir pour nous dire moments passés là-bas. Je t'aime et je te manquer.

| yloveyou explică (pentru LiviuTPU99):

Este tradus pe google translate?

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru yloveyou):

Nop

Întrebări recente