| minideny a întrebat:

Imi puteti spune un site care traduce corect in franceza?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| iulika99 a răspuns:

Buna! Acest site il folosesc de mult si este foarte bun! Trebuie doar sa intrii aici: http://translator-online.ro/translator-roman-francez.html ( sa scrii in locul unde se sc, dai,, Doresc sa traduc acest text!'' si iti va aprea deasupra cuvantului,, traduire'' mic si albastru da-i clik si in mai putin de o secunda iti traduce) Noroc!

| minideny explică:

Vreau un site diferit de google translate(face multe dezacorduri)..im trebuie pentru a traduce un text din romana in franceza!

| minideny explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!:*