| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste telefoane cu clapa (neaparat) care sa fie dragute si performante? De preferabil ar fi LG, Nokia sau Samsung, dar daca imi puteti da si alte exemple sunt si ele binevenite. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Punishment a răspuns:

Ming a1200 (motorola)

| selena_2212 a răspuns:

Http://www.hoahoctro.vn/......10_3cn.jpg Nu e cu clapa insa e formidabil :) Il am de un an si ceva. e mic, elegant, numai bun pentru o fata:P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia1101

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog dati-mi exemple de telefoane cu pretul sub 500 lei si va rog nu va mai bateti joc de intrebarea mea.