| ioana2200 a întrebat:

Imi puteti spune unde intru atunci cand vreau sa-mi schimb numele la mess?happy(Adica sa mi-l pun cu caractere)

4 răspunsuri:
| Sliix a răspuns:

Ca sa le apara si prietenilor tai trebuie sa intri pe fiecare si sus iti apare " actions " si dupa aia dai la " send my contact details " :*

| Pisique a răspuns:

Păăi...
Te pui în listă, te dai on-line, dai click dreapta pe numele tău și apoi îți apare o chestie cu mai multe cuvinte.Cauți la Contact Details și dai click.
Apai scrii la name, middle și last. Apoi dai pe save sau ok, jos și gata.

| ioana2200 explică (pentru Pisique):

Pai asa am facut dar prietenilor mei le apare tot id'ul meu fara nume

| VIRU a răspuns:

Buna! Dai acolo sus la "messenger" si cauti "my contact details" Sper sa te descurci happy O zi buna. happy