| Milka14 a întrebat:

Imi puteti zice unde se afla piscine acoperite in iasi si care este pretul? Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Este o piscina acoperita la Spitalul de Recuperare. Pretul: 20 lei/ora, sau la abonament 10 sedinte 160 lei. Au dusuri, apa este curata.

| AlcyoneFiona a răspuns:

Bună.

O variantă ar fi piscina acoperită de la centrul Unirea SPA. Eu, personal, am rămas plăcut impresionată de serviciile și atmosfera de acolo. Ți-l recomand cu mare căldură, pentru că, pe lângă piscină interioară, mai dispune și de jacuzzi, saună, baie turcească, salină încălzită, dușuri emoționale, sală de fitness și aerobic.
Dacă tot vrei să înoți, trebuie neapărat să încerci cursurile de aqua aerobic. Sunt foarte distractive și arzi multe calorii. Îți spun din proprie experiență:). Prețurile mi se par acceptabile și oricum, ai de unde alege. Sunt mai multe tipuri de abonamente: de la cele cu număr de intrări, până la cele anuale.
Eu, de exemplu, mi-am făcut un abonament all-inclusive pe 3 luni, care ajunge 357 de RON, dar mă gândesc serios să mi-l schimb cu cel pe un an. M-ar costa în jur de 13 milioane. Nu mi se pare mult, ținând cont că ai acces nelimitat la toate serviciile SPA—ului, mai puțin terapiile de relaxare și tratamentele corporale.
Dacă vrei să afli mai multe, poți arunca un ochi pe site-ul lor de prezentare: http://unireaspa.ro/home
Aici găsești oferta completă, cu prețuri, cu tot: http://unireaspa.ro/userfiles/files/UnireaSPA-Prezentare-Servicii.pdf

Centrul se află la nivelul P-1 al Hotelului Unirea, iar accesul se face pe partea laterală, către Restaurant Panoramic.
Sper să-ți fi fost de ajutor. Numai bine!