| Teutza98 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se voteaza pentru "covergirl" pe Stardoll si daca faci bani pentru asta?

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Buna! Primesti 1 singur banut daca votezi, dar asta doar in cazul in care vrei sa faci bani la stardoll pe care sa ii cheltui, si asta din cauza noului Play&Earn, si daca vrei sa votezi te duci la pagina cui vrei sa votezi si te uiti in dreapta jos ca e un buton cu o steluta si de acolo alegi ce steluta ii acorzi.
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| crazygirlyo a răspuns:

Buna! ca sa votezi pentru "covergirl" intri pe pagina persoanei care doresti sa o votezi si vezi ca dreapta jos cred e o steluta si de acolo alegi ce steluta ii dai dar din pacate nu castigi bani pentru asta.

| Barbuin a răspuns:

Se da click pe profilul persoanei jucatoare, se cauta pe dreapta si se face click pentru steaua de votare respectiva.
1 ban-steaua.adica votul