| madalina960 a întrebat:

va rog spuneti-mi cum se voteaza pe stardoll?

1 răspuns:
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Buna! Si eu joc stardoll.Cand votezi poti primi un banut. Poti sa primaesti 5 banuti in fiecare zi pana cand aduni cei 70 de banuti.Cand ii vei aduna o sa-ti deie un cadou.
In fiecare zii poti vota pentru o casa, un album, un scenariu, un design si Catwalk.Catwalk inseamna sa votezi un manechin.
Ca sa faci toate astea trebuie: sus, unde iti arata banii, langa sunt alti bani.Trebuie sa apesi acolo.Acolo o sa-ti arate ce poti vota.Dar cad faci cinci banuti pe zi, 4 din ei vor tine numai in aceea zi.si unul va tine cat vrei tu.Dar poti sa votezi numai daca ti-ai activat email-lul.Viziteaza-ma pe stardoll, contul este asa:bella00cool.Te rog, da-mi funda!