| alexandruvalcea a întrebat:

Buna imi xice simi cine cce se intampla deci am intrat pe metin2tim.ro m-am inregistrat am primit email de inregistrare cu linkul de inregistrare am dat acolo merge sa ma inregistrez pe site da in joc nu merge de ce o apare ca am numele sau parola gresita si eu am bagat bine si nu merge dc? funda daca puteti sa imi dati voi un cont sa ma joc si eu

1 răspuns:
| andy81 a răspuns:

happylaughinghappylaughinglaughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughinglaughinglaughinglaughing)laughinghappy pai normal ca scrie asa lol e ca metin2 ro si e in lucru nu cont ca ai scris bine poti sa scrii 10000+ de conturi ca nu merge da id de mess al tau ca iti zic vreo 24 de metinuri super cu rata x5000 nu x100 adica la lvl 60 omori un caine de lvl 1 si iti da 2 bile pff idu meu de mess e blackgirll70@yahoo.com si fii atent sunt fata si stiu mai multe deckat tine baiatulelaughinghappyhappyhappylaughinglaughing)laughing)laughing)laughing)laughing)laughing: