| BubbleShoot a întrebat:

Buna :*
imi zice si mie cineva cand sunt ceva filme cu Isus Hristos? vreau sa ma uit azi sau maine seara..mersii.fundaaa

6 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Acum este ultima parte (rastignirea) pe Antena 1. Daca vrei sa vezi cand sunt restul in reluare uita`te pe http://www.port.ro sau pe Voyo. Funda?

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Nu e chiar acum, e la 22:20. Funda?tongue

| Niiiicu a răspuns:

Sunt cam tot timpul, cred ca doar vine pastele

| MissDyDee a răspuns:

Acum la 22 :20 a inceput Iuda tot un film cu Iisus pe Antena 1happy

| voiebuna11 a răspuns:

Iti recomand filmul Iisus din Nazaret...Eu ma uit la el in fiecare an si e senzational!

| Liteon a răspuns:

Astazi a fost unul pe protv dar s-a difuzat daca ziceai cu cateva ore mai merede...big grin