| Adișa_9127 a întrebat:

In curand o sa plec la marelove struck. Ce sa fac in masina ca sa nu ma plictisesc si ce sa fac pe plaja tinand cont ca sunt cu verisoara mea.Si nu vreau chestii gen cititi o cartelaughing ca nu de aia mergem la mare.Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Ture cu banana la greu -ziua
Skijet (dar este cam scump) -ziua
Inot, balacealalaughing, plaja, "agatatul" -ziua
Satul de vacanta (daca esti in Mamaia) - noaptea
Cluburi- noaptea

Distractii gasesti, bani sa ai laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In masina admiri peisajul si la mare faci plaja.

| SamSon a răspuns:

In masina poti asculta muzica, sa dai din cap, sa scoti capul pe geam si sa ii faci pe ceilalti oameni sa rada. rolling on the floor iar cand ajungi pe plaja chinuie oamenii, stropeste-i, tipaaa dar taree nu asa ca o fetita? ce nu vrei sa fi barbat? rolling on the floor Succes!

| lplostonyou a răspuns:

Asculti muzica la casti si iti numeri firele de par din cap, o sa ai ocupatie pana ajungi la mare happy

| ゼロの a răspuns:

Pai pe drum te poti uita la tv.in caz ca ai laptop uite site de tv pe PC: linktvonline.ro,daca ai telefon cu net tot pe siteu ala te uiti la tv.sau te joci jocuri de pe waptrick.com pe mobil. DISTRACTIE PLACUTA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te pe telefon.

| Justmeee a răspuns:

Luati-va rummy sau carti de joc...Sau stati si uitati-va dupa baietihee hee

| LesLady a răspuns:

Ascultati muzica ma casti laughing)