| Gargarits'O a întrebat:

Plec la mare si vreau sa imi iau o carte sa o citesc pe plaja... ce imi recomandatii?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

"Dragostea dureaza 3 ani"O sa te prapadesti de rashee hee

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De ce iubim femeile de Mircea Cartarescu, Turistul Singuratic de Tudor Popescu, Floare Intunecata de John Galsworthy sau M-am hotarat sa devin prost de Martin Page.

| Evaa a răspuns:

Invitatie la vals! :X:X

| pisikutza ta a răspuns:

Cartile din seria twilight-de-a dreptul superbe[dragoste, drama tot ce vrei intr-o carte]

padurea spanzuratiolo

castelul din carpati

| Ana_6561 a răspuns:

Recviem pentru un vis. cea mai tare carte si filmu sa nu mai zic.depinde ce tip de carti iti plac...am citit cartea si am vazut filmu o singura data si mo marcat pe viata, cel mai fain.

| Sol27 a răspuns:

Invitatie la vals-Mihail Drumes e de-a dreptul superba:X

La rascruce de vanturi-Emily Bronte

Cartile din seria Twilight

sper ca te-am ajutat

:*