| BabalGam a întrebat:

in lady popular cum imi pot creste fericirea, sanatatea, energia, si igiena? va rog dati-mi multe idei. cel mai bun raspuns funda.
Va rog am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Pai energia-dormi
Igiena- faci dus
fericirea- la unele alimente cum ar fi ciocolata creste fericirea

| aia a răspuns:

Fericirea o poti creste cu merehappy

| aia a răspuns:

La mere nu creste greutatea macar asa am observat da vezi cand atingi un anumit produs scrie sub el fiecare cu ce ajutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericirea-Distreazate la maxim duthe in disoteca duthe si fa plimbari
Sanatate - manaca sanatos, manaca legume multe bea multa apa
Energie-manaca fructe nu energizanthe ca iti omoara ficatul, si mergi cam mai mult
Igiean e usoara spalate pe fata, pe corp si date cu uleiuri de asa ceva