| dyenutza_8708 a întrebat:

In legatura cu jocul cromimi, soriceii mei sunt indragostiti dar nu stiu cum sa o fac pe femela sa ramana insarcinata.Am cumparat cartea dar nu am nici o informatie care sa ma ajute momentan.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. trebuie sa cumperi cele doua cosulete cu inimioare si sa le asezi in cusca. uitate la misiuni da la translator si trebuie sa cumperi 2 cosulete diferite si sa instalezi suport pentru lapte. iar bebelusul va aparea in vreo 6 zile ii vei da nume s. a.