| PaduraruAlin a întrebat:

In primul rand imi cer scuze daca am gresit categoria, dar asta mi s-a parut cea mai potrivita.Deci,odata gasisem un program pe un site care iti dadea o multitudine de jocuri de unde sa alegi, toate erau sa gasesti indiciile de exemplu intr-o casa parasita te punea sa gasesti o scandura, un binoclu etc.

Stie cineva cum se numeste? Am dat de el acum 3 ani dar nu ii mai stiu numele, nu am mai jcuat de mult.

3 răspunsuri:
| PaduraruAlin explică:

Da, bebik96, multumesc, asta era site-ul! Mersi inca odatahappy.

| mOcoOvu a răspuns:

Paii. pe Yahoo Games gasesti mai multe jocuri de acest gen. Ori mai cauta pe google Download jocuri.

Întrebări recente