| Winners10 a întrebat:

In Romania in afara de parasutism, bungee jumping si plimbare cu parapanta ce alte sporturi extreme ar mai fi de facut?

Sunt un impatimit.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alpinism de escaladă pe trasee care depășesc gradul 3.
Activitate de scafandru la Marea Neagră.
Automobilims Formula 1.

| SingleForOne a răspuns:

Parkour, curse pe munte cu bicicleta, zbor cu delta planul, zbor costum special, scufundări departe în locuri periculoase (și stabilești noi recorduri de adâncime și/sau respirație)

Nu știu cât de extreme sunt acestea, dar mi-au trecut prin minte.
Ar mai fi și sporturile de luptă, dar pot fi majoritatea sporturilor în care poți da maximum din tine.