| LaLaLaAM a întrebat:

In seara aceasta parintii mei pleaca la o nunta. Afara ploua,tuna, fulgera si nu am unde sa ma duc sa stau.Si mi-e frica sa stau singura acasa.Ce sa fac sa nu-mi mai fie frica?

Răspuns Câştigător
| Sympath a răspuns:

Filme, filme si iar filme. Te calmeaza. Inchide toate usile, ia'ti de mancare la tine in camera sau sufragerie si pregateste'te pentru o seara cu filme.
Eu asa fac de obicei, poate te va ajuta.

| Nolkyz a răspuns (pentru Sympath):

Daaa... laughing Filme horror.

12 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Inchide usile si geamurile asculta muzica uiatte la filme sau mergi la o prietena verisoara sau cheamale pe ele la tine.

| CautNume a răspuns:

Mai bine te gandesti ca furtuna nu-ti face nimic rau.

| Musique a răspuns:

Mai bine dormi. Oricum, nu au ce să-ți facă fulgerele.Stai liniștită, nu o să se întămple nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorbeste cu părinții tăi înaite ca ei să plece la nuntă, să i ți dea voie să chemi o prietenă la tine, și promite le că nu face ți nici un rău, și ține te de promisiune, ce vîrstă ai? Vezi să nu vină și băieți, că ăia sigur se gîndesc la prostii, dar tu și cu o prietenă bună, eventual de clasă, sau de cartier, i ți petreci seara, ca să nu stai singură dacă î ți este frică. Vezi încearcă poate mama te lasă.

| 5a a răspuns:

Asculta muzica, puneti sa se auda in camera muzica. Si in beci daca as sta cu muzica tot nu mi-ar fi frica big grin ( nu e cazul pentru mine ) dar cand eram mai mic asa faceam si eu.
Sau dadeam la tv.

| ana5 a răspuns:

Iti place cumva filmul Intalnirea inimilor de ai poza aceasta cu jennifer la profil?

| ana5 a răspuns:

Aha si eu il ador

| ana5 a răspuns:

Daca vrei poti sa intri pe pagina asta http://www.facebook.com/....../photo.php

| LaLaLaAM explică (pentru ana5):

Mersii

| ana5 a răspuns (pentru LaLaLaAM):

Nu ai pentru ce ma bucur ca iti place filmul, pacat ca s-a terminat!