| YahooMess1 a întrebat:

plec la tara si acolo am o casa veche(darapanata) laughing.si o sa stau o luna si cand ploua fulgera bate vantul tuna se zgaltaie geamul si mie tare frica si e intuneric crying((((((((((((((((((((.
funda crying(((((((((((

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Spune-mi si mie filmul asta, ca deja imi place inceputul.

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Chiar dacă e înfricoşător nu trebuie să îţi fie teamă deoarece acestea sunt fenomene ale naturii.
Nu uita că ploile de vară pe cât de repede vin, pe atât de repede trec.
Pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Zoey112 a răspuns:

Ai putea sa dormi cu cineva in camera sau sa te culci inainte sa inceapa furtuna sau sa dormi cu lumina aprinsa daca iti e frica de intuneric.
Oricum furtuna o sa treaca foarrte repede deci bafta happy

| MiculFaraon a răspuns:

Salut!
Sa nu iti fie teama deoarece nu ti se poate intampla nimic.
Cand eram mai mic si mie imi era frica sa ma duc in timpul noptii sa beau apa.
Fii atent. Daca ai sa stai acolo si cand ploua si tuna te poti gandii la ceva frumos si interesant.
Deci fara teama!
Pa-pa!

| st3fDub a răspuns:

Ia-ti un caine!

| emanuel97 a răspuns:

Bafta