| SăcsyLlamă a întrebat:

Intrebare pentru fete. Saptamana urmatoare doresc sa dau o petrecere in pijama cu 3 fete. Imi puteti spune niste jocuri? best answer are fundita; x

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Http://www.ghidpetrecericopii.ro/jocuri.html Uite aici multe jocuri, iar daca crezi ca este plictisitor, iti dau eu o idee pe care o folosesc intotdeauna cand ma plictisesc si sunt cu prietenele;). Depanam amintiri, jucam o carte, de-a v-ati ascunselea, sau ne jucam MAZE GAME:-s:D, e suuper jocul (poate l-ai jucat, e cam infricosator, dar e suuper). Sper ca ti-am fost de ajutor!:).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri dress up de gatit

| justfuckandsmile a răspuns:

Adevar sau provocare.
sau ai putea scrie mai multe biletele cu diferite activitati sau provocari si le poti pune intr. un bol. iar fiecare prietena va extrage pe rand cate un biletel si va trebui sa faca ce scrie in elsmug
fundita?batting eyelashes