| sabyna_6645 a întrebat:

joi dau o petrecere in pijama si vreau niste ideei pentru noapte dar si pentru in timpul zilei. vreau ideei cat mai bune si nu gen ca puteti jucat twister sau alt joc... vom fi 4 fete. am o piscina mare si adanca, imi puteti da niste ideei de jocuri in apa? multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pai in apa puteti juca scunsa, prinsa. Eu asta ma joc cand merg la strand.
Noaptea puteti juca adevar si provocare, daca ai o curte mare puteti juca scunsa, prinsa, toate panzele sus sau in casa puteti juca carti.

| airaad a răspuns:

In timpul zilei puteti sa mergeti in piscina, sa va jucati (va puteti juca prinsea in apa, sau cu mingea ) oricum in piscina nu ai cum sa te plictisesti mai ales daca apa e adanca.Seara va puteti juca ascunsea (e superb cand ii noapte si te ascunzi) laughing sau va puteti uita la filme. comedii. Daca ai nevoie de un film la care razi cu lacrimi: date movie.Ma rog. puteti sa faceti multe lucruri... nu trebuie neaparat planuite, totul vine pe moment laughing Toate o sa aveti idei de jocuri sau chestii. deci nu te ingrijora... si distractie placuta!big grin

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Jucati-va cu mingia in apa volei...2 fete stau intr-un capat, iar celelalte in celalt capat, iar la mijloc nu stiu daca nu ai o plasa puneti in fiecare parte cate o piatra sau un bat inalt, sau daca nu jucativa sa vedeti cine sta cel mai mult la fund...Sau cine are curaj sa sara, sau Cat de mult rezistati sa inotati.Etc, fi creativa inventeaza tu jocuri care sa le jucati nu trebuie sa jucati unele care sunt deja inventate.