| Larisaa88 a întrebat:

Intrebarea este adresata celor ce joaca Burn Buddy pe hi5. Punctele de experienta pe care le primim cand anuntam un prieten ca recolta sa are gandaci, de exemplu, sunt aceleasi cu "EXP-urile" pe care le primim cand mangaiem animalele, tundem oile, etc? big grin
Si la ce ajuta? Inaintam in level? Sau? thinking

Dau fundita celui ce ma lamureste! big grin
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...big grin...acele XP-uri sunt pentru a inainta in level. Cu cat strangi mai multe XP-uri, cu atat treci nivelul mai repede. Pentru a face cat mai multe XP-uri trebuie sa cumperi multe animale (pe care le ingrijesti la 6-8 ore si castigi un anumit nr. de XP-uri) si sa indepartezi gandacii si buruienile de la ferma ta si de la ferma prietenilor tai si termini level-ul in aproximativ 2 zile.happy
Sper ca te-am lamurit!hee hee

3 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Cand anunti un prieten ca are gandaci sau buruieni pe plantatie primesti pentru fiecare anunt un punct de experienta si sunt ca cele pe care le primesti cand mangai animalele sau iti strangi recolta.Cu aceste puncte de experinta inaintezi in level... Daca mai ai nelamuriri poti sa ma intrebi. O seara buna!

| Alexandra_2197 a răspuns:

Da.happy
punctele de experientza pe care le primesti cand anuntzi un vecin ca are buruieni sau gandaci sunt al fel ca si punctele de experientza pe care le primesti tunzand oile spaland porcul sau mangaind animale.happy
si dabig grin
te ajuta sa inaintezi in level:*
bafta la joc:*
fundita te rog?batting eyelashes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt acelasi lucruhappy