| Oana_5036 a întrebat:

Intrebarea este pentru cei din pitesti.Azi am primit o fisa de la scoala pe care sa o completam daca vrem sa facem un curs de fotografie, gratuit, la palatul copiilor, sambata la 10, numit cine-foto. Daca a mai fost cineva ar putea sa imi spuna cu ce se incepe, adica ce ne invata la inceput, etc!

1 răspuns:
| iuliaiordanescumiley a răspuns:

Si eu sunt tot din pitesti! nu stiu credeam ca zici despre unul de la scoala populara de arte sau ceva de genu eu dala am primit. in ce clasa esti? cati ani ai? in ce cartier stai si la scoala esti imi dai drs ta de mess?