| CARMENCITA a întrebat:

A facut cineva vreun curs de fotografie sa-mi spuna cam cat dureaza si cat costa si ce te invata? In urma cursului te poti angaja si eventual ce aparat foto aveti?

2 răspunsuri:
| Yep a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te duci la cursuri.Chestii de genu' gasesti si pe net.Plus ca daca iei un aparat photo bun(care si coasta destul de mult),pur si simplu trebuie sa gasesti cadrul perfect, sa nu te misti, si sa apesi butonul.

| SecretEye a răspuns:

Buna, un curs este bun insa dureaza destul de mult. Cel putin 1 an si ceva bani frumusei - asta daca iti doresti sa stii tot. Uite aici un blog care te poate ajuta. Notiuni elementare in fotografie. Mai mult poti chiar si sa participi la concursurile de foto organizate acolo. http://pxlshot.ro/blog