| pufulete_2315 a întrebat:

joaca cineva de aici lady popular? daca da, ati cumparat vreodata diamante? daca da, spuneti-mi cate ati comandat si cat ati platit pentru ele... funda funda funa!happy

Răspuns Câştigător
| PastilutzaColorata a răspuns:

Al doilea raspuns dupa sweet lady e total nebun sau nebuna cine da 4 milioane pentru 100 diamante?

6 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu joc lady popular de 76 de zile si nu am cumparat diamante, sunt la nivelul 8 si am nevoie de bani pentru operatie, dar am strans banii muncind happy

| asy25 a răspuns:

Poti sa astepti 100 de zile si sa primesti 200 de diamante si daca ii schimbi in bani ai 18 000

| medgirl a răspuns:

Eu joc(de 2 zile big grin), dar nu, nu am cumparat diamante si nici nu am de gind, totusi e doar un joc, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, joc de 98 de zile si cumpar zilniccate 900 de diamante. 100 diamante costa 100 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum cumparati diamante spuneti mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de diamante costa mai putin de 9 lei. prin PayPal. prin sms costa 6 euro.

cine va mintit ca costa 4 milioane?hee hee