| St3fa a întrebat:

Imi spuneti cum se joaca lady popular? Cum sa cresc? Cum sa am diamante multe? Cum se joaca? fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Ralucka_7047 a răspuns:

Apesi pe "domnisoara mea" si iti arata in draapta scopuri -> apesi acolo si arata ce trebuie sa faci ca sa treci la nivelul urmator, cat despre diamanre iti da 8 de la inceput... trebuie sa dai bani de pe card sau de pe tell credit ca sa ai mai multe sau dai la mall ->mistery si apesi pe prima cutie si poate iti pica diamante... fundita daca esti dragutabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Lili_9060 a răspuns:

Spune-mi cum sa-l gasesc, si ti-l spun.

| pithicot a răspuns:

Este usor...pai la fiecare nivel vei primii scopuri pe care trebuie sa le indeplinesti pentru a trece la urmatorul nivel... Diamantele trebuie cumparate.Succestongue

| bymy a răspuns:

Cum imi pun hainele?