| AndreyIstetul a întrebat:

Joc 4story privat de la Eternia Games si am facut nivel 19 si acum intru pe cont si cand dau sa intru pe caracter nu mai merge.Imi apare cum se incarca dupa revine la fereastra cu caracterul. Ce se intampla? Ce pot sa fac?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma leval 80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti merge netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate fa asa baga id-ul asta in lista ta:free.rko7 si cere-mi hacku iti explic cum mere. Si lvl 19 iti fac in cateva min eu am momentan un char de lvl 80 unu de 74 unu de 50 si unu de 36 blocat deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza ca sunt prea multi si nu-ti merge netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai intrat intr-o zona de bug si nu mai poti intra pe caracter... te scoate exact cand trebuie sa intri asa-i? nu reinstala nimic nici de la net nu-i e nimic da e de la BUG ai mers unde nu trebuie... bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intra pe saitu cu eternia games si daca scrie server ofline nu potti intra daca scrie server online poti intra in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti

| JustStylez a răspuns:

Lol tea banat unu ca privatu ii plin de hackeri