| FataTPUpunctRo a întrebat:

joc club penguin de aproximativ 30 min laughingthinking Dar problema este ca nu stiu unde pot sa imi vad misiunile adica ce trebuie sa fac. Ca m-am uitat pe site si cred ca sunt misiuni. Va rog mult ajutati. fundita

2 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Te duci la telefonul de la baza muntelui si faci niste teste si dupa primesti un mesaj cu o misiune.

| Meeeeee a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la telefonul ala de la baza muntelui si sa te faci agent secret si dupa aia poti sa faci misiuni