| lolandrutzza199 a întrebat:

Cum fac misiunile din club penguin 2013? Imi zice pe telefon "Report to the Command Room immediately." si m-am dus si nu stiu ce sa fac! ajutati-ma dau fundita + vot!

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Te duci si pe ecranul mare iti arata ceva start... si dai acolo. dupa ce iti arata done la instructiuni mergi in the plaza si la restaorany. acolo dai clik pe sosul de pe jos si pe,, semineul'' acela vezi o hartiuta alba.dai pe ea. mergi acolo la agenti secreti unde era ecranul si pui acolo i vas indiciile (sunt sus in dreapta) peste sase ore dupa asta, ti se va forma un pistol. apesi pe el si apoi mai apesi odata in dreapta sus. apoi din the plaza mergi in the beach si vei vedeain spre mal o trapa.mergi in pestera si apesi pe cubuletele alea de pe tableta sau ce or fi pana se incarca. apoi intrii si vezi pe herbert, ursul malefic.arunci cu bulgari(acolo e pizza) in herbert si acolo unde e crabul(ca o carte e).si gata!