| eriksone20000 a întrebat:

joc metin de 2 ani dar nu stiu care e cel mai bun adic in care cresti rapid cant omori un monstru primesti mult yang plzz zicetim... dau funda!

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Nu prea iti inteleg intrebarea tu te referi la un caracter sau la metin? Daca te referi la caracter pvm sura arme e cel mai bun la lv mare adica pe la vreo 52 maxim nu ai probleme cu el sincer, razboinicul mental e bun cresti repede dar cartile costa enormmm si o sati ia mult sa faci G pe cind al sura arme iti permiti sa citesti nonstop, dupa razboinicul pe aura e bun are atac mare dar are cele mai scumpe carti mai scumpe ca la mentalhappy, si la lv mare ar mai fi bun si ninja pe lama dar atentie va fi bun si pvm si pvp la lv mare dar nu excelent(ma refer in pvm in pvp e f bun)... Acum daca cauti un metin si nu un caracter te sfatuesc sa intri pe metin2fun e bun metinu e in romina cade iang mult itm +9 la shop. Deci daca te-am ajutat fundita happy

2 răspunsuri:
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Cel mai bun este razboinicul pe al doilea loc este Sura pe al treilea Samanca Si pe ultimul este Ninja big grin si daca vrei sa creste repede du-te in v3 daca nu sti unde e intreaba pe cineva, dar ca s ate duci in v3 trebuie sa ai macar lvl 89 sau 87 big grin si eu joc metin si sunt lvl 78 samanca si eu rog pe cineva sa mearga cu mine in v3 big grin

| Hathor a răspuns:

Metin2gx