| Alexandrutz7 a întrebat:

joc Pro Evolution Soccer 2009 de ceva vreme dar inca am cateva nelamuriri?

1)Se poate juca multiplayer? Daca da. spuneti-mi va rog cum.
2)Cum pot transfera un jucator daca nu sunt inscrius in vreo liga

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat si eu
mai bine joaca fifa 10 fa-ti cont si poti juca online cand vrei u cu cine vrei u din ce tara vrei u da e naspa ca nu e cu campionate
asta e naspa si la pes ca nu se poate juca online
am citit cate ceva pe un site si am vazut ca la pes 2011 care va fi lansat cam prin inceputul lui octombrie va avea optiunea master league online
deci vei putea juca cu transferuri in campionate si va trebui ca copilul ce controleaza echipa sa vrea sa iti dea jucatorul dorit
id meu : mawrytzyo_007
la 2009 si 10 nu se poate juca online ca am incercat si eu

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Nu poti juca online pes. cum a zis si anonimul, joaca fifa pentru ca e total diferit si ai mai multe functii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate juca pes 2009 online... daca vrei sa joci add cs16. vlad