| anonim_4396 a întrebat:

Joi completez fisa pentru liceu cu optiuni si nu sunt hotarata. ori stiinte sociale, ori filologie...nu stiu. voi ce parere aveti si ce imi recomandati? unde ar fi mai bine si dc? la filo ce materii se fac? dar la stiinte sociale? argumentati. FUNDA + VOTURI.

Răspuns Câştigător
| Ana_7904 a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale,aici materiile de "baza"sunt istoria, geografia, mate am numai 2 ore pe saptamana ca si asa nu-mi placewinking
La filologie se face multa latina si daca mergi la romana-franceza de exemplu pe langa latina se face multa romana si franca si se da si teza la franca.Eu la stiinte sociale dau teza la engleza.SUCCES!

1 răspuns:
| danny_6323 a răspuns:

Eu ma duc pe stiinte socialebig grin.mi se pare mai smecher:d.

Întrebări recente