| b342 a întrebat:

La messenger, cand intru si am alti prieteni online, la altii imi arata poza lor, iar la altii nu.adica negru. Ce se intampla? Cei care avea cu negru, au spus ca nici eu nu`mi vad poza. Ce se intampla? Ce sa fac? plss help sad

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Deci am avut si eu acelasi problema...si nu stiam ce sa fac.vb cu un prieten si mi-a spus ca este din cauza messului
Am descarcat mess 11 de aici http://en.softonic.com/s/mess-11-downloadsi merg f bine pozele.eu le vad.si ei vad pe a mea
funda?

pa, pa

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu numai tie ti se intampla,in ultimul timp foarte multi au problema asta nu dezinstala\instala yahoo sau instala alte versiuni ca nu ai nici un rezultat,nu tine de program,registrii...problema cred, e de la yahoo