| miki007477 a întrebat:

Buna la toata lumea cine poate sa ma ajute si pe mine cu un joc de pe net care se numeste FARMERAMA ie cu ferma cu nivele cand ajungi la nivelul 17 iti da voi sa intri pe pasune salbatica si am dato acolo ca sa plantez ceva dar zica ca sunt prea multe buruieni si sa aduc niste prieteni ca sa ma ajute sa sa iau buruienile si dupa aia pot sa plantez dar nu stiu sa aduc prieteni.Cine poate sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Am si eu cont pe jocul ala dar e naspa. Dar pe facebook sunt o mie de jocuri cu ferma sau etc. mult mai faine decat farmerama.

| BabyBlue_1099 a răspuns:

In primul rand poti sa iti adaugi prieteni[Cu cat ai mai multi prieteni, cu atat buruienile dispar mai repede]. Poti adauga prieteni intrand pe forum si lasand un mesaj cu numele tau acolo.in scurt timp lista ta va fi plina cu prieteni.

P.S.:si eu joc farmerama, desi m-am cam plictisit de el, inca mai joc.

Vei vedea ca e foarte interesant.

Succes!

Funda?