| FarmMania a întrebat:

Sall >>TpU!. La FARMERAMA pentru a deschide celelalte parti din pasune iti trebuie vecini(prieteni), am 2 in lista si cu mine 3 dar cati trebuie ca am auzit cati trebuie mai multi vecini pentru a se deschide si celelalte parti unde sunt buruieni din pasune.deci daca asa e dati-mi si mie e-mailurile voastre si cum va cheama pe FARMERAMA plz sa fiti si activi pe farmerama! PROMIT FUNDA

2 răspunsuri:
| YoYoJuSt4U a răspuns:

Uite, eu sunt ApaCuLamaie sunt activa, ma joc in aproape fiecare zi, uite si un cod:schule vei primi o oaie tandem.

| EoFetitza a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS GRATIS!
Trimite doar: BIG 7801564

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 7801564!