| telluno a întrebat:

Buna la toti,

Intrebare pentru cei care urmaresc romanii au talent.

Tot da reclama incontinu la TV la episodul care urmeaa sa inceapa vineri. Si este o melodie care o sa o cante o trupa, tiganeasca parca, ceva de genu ela ela ela,,... stie cineva cine o canta? sau ceva legat despre aceasta melodie? Dau fundita.

Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| benny34 a răspuns:

O gasesti sigur, daca-i tiganeasca atunci ii furata sigur

| telluno explică (pentru benny34):

Mai bine taceai, daca nu sti sa ajuti o persoana nu te mai obosii sa raspunzi.
Salut!

| AlexMoss a răspuns:

Poti folosi aplicatia shazam si vezi daca melodia este publica sau a fost creata exlusiv pentru show cred ca prima varianta happy

| telluno explică (pentru AlexMoss):

Din pacate telefonul nu ma ajuta cu asa ceva.