| Alexandra_2209 a întrebat:

Buna lume:-X Pls ajutati.ma si pe mine. Eu am sims 2 deluxe. si as vrea sa imi descarc de pe net diferite haine. si coafuri. site-uri am destule. dar vreau sa ma ajutati sa descarc acele lucruri si in primul rand sa le instalez in joc big grin stie cineva? va roog mult

fundita :-X

2 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Nu poti sa-ti descarci coafuri laughing

| xGummiBearTheiax a răspuns:

In C:/Numele Computerului/TheSims2/Downloads si asa descari de pe net si dupa aia sunt rar-uri dai click dreapta si cauti extract here si dupa aia dai copy la fisierele alea le bagi in downloads si dupa aia dupa ce le-ai bagat le stergi apoi mergi in joc si le ai.