| Samy48 a întrebat:

m-am hotarat sa mai invat inca o limba straina si m-am gandit al 2 la suedeza sau norvegiana happy si nu sti care sa o aleg, voi ce ati alege?

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Daca intelegi suedeza intelegi si norvegiana, si suedeza norvegiana intelegi suedeza in schimb germana suedeza nu norvegiana.

| MrWicked a răspuns:

Eu as alege norvegiana pentru ca e mult mai cautata, in domeniul traducerilor

| Samy48 explică:

Cred ca am sa aleg norvegiana happy mersi pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege norvegiana...nu stiu de ce, dar imi pare mai draguta...acuma insa, conteaza mult ce iti place tie, nu ce ne place noua

| jorgealexbuzoianu a răspuns:

Suedeza