| Akid a întrebat:

Buna
m`am plictisit de moarte in vacanta asta
si as vrea sa fac ceva zilnic.nu stiu imi puteti da idei?
site`uri, idei
orice e bine venit va rog
saau sa ma apuc de facut lucruri noi din chestii vechi.doar ca nu am nici cea mai mica idee.
help please. de ex sa fac bijuterii din materiale.am vazut cerceii din materiale textile
sau sa modific niste blugi
nu e foarte reusita intrebarea mea. dar asta e
dau si funda si voturi
in functie de raspuns

11 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Incearca sa te distrezi putin, organizeaza o ''petrecere'' cu fete, in care sa incluzi o bataie cu baloane cu apa!:D! Daca vrei sa faci bijuterii cauta pe youtube bratari ale prieteniei, cercei facuti manual si altele! Incearca sa mergi la picnic cu prietenii, ori ia-ti un animalut, mergi la popice, biliard :D ori croiaza-ti haine, schimba-ti lookul.Pentru asta poti intra pe www.taaz.com si sa stai toata ziua sa incarci poze cu tine apoi sa te machiezi, sa iti pui coafuri de la vedete si altele! PWP si sper ca ti-am fost de folos! funda?:D

| PrecioussGirl a răspuns:

Nici eu nu am avut o vacanta stralucita insa iti recumand urm:
poti sa citesti ( jurnalele vampirilor, twilight, jurnalele lui stefan, fortele raului absolut etc)
poti sa inveti sa faci bratarile prieteniei. scrie pe google "bratarile prieteniei" si arata cum sa le faci. tongue
mai faci curat prin casa, o mai ajuti pe mama la treaba.
iesi prin parc cu rolele, bicicleta.

| Akid explică:

Multumesc pentru raspunsuri sunt foarte folositoare toate
dar prefer sa nu acord funda deoarece toate m`au ajutat foarte mult
si in egala masura

| Anonime a răspuns:

Pai dc nu te duci la un antrenament la voilei,baschet,tenis, inot etc? Putina miscare prinde bine oricui, si te mentine sanatos. Fundita?big grin

| SorinaFelina a răspuns:

Pai incearca niste jocuri : farmerama, ferma vesela. webkins club penguin sau cauta un joc interesant Nu apasa butonul rosu cauta pe www.miniclip.com sau scrie pe google miniclip.com sigur ti da un rezultat daca nu fa-ti un cont pe desenatori. ro si deseneaza sau raspunde pe TPU.ro uitate la pencilmation care e super tare e pencilmation 1/2/3/4/5... si tot asa e o filmare care e amuzanta sau scrie pe youtoube super amuzant si dai acolo vezi ca este mai exista multe altele a si! poti invata sa brodezi haine cu paiete invata sa cosi cu broderii mergi in excursie si multe altele :D sper sa primesc o fundita din partea ta cu toata sinceritatea

3U:D

| eduardinoedy a răspuns:

Pe net ai putea sta pe www.kongregate.com sau te-ai putea duce la Afi palace cotroceni ca sa vezi un film 3d ( asta daca esti din Bucuresti).

| isauranick a răspuns:

Salut! joaca Conquiztador sau fa modele pe unghii...joaca remi online daca stii hmm apucate cum ai zis si tu din hainutzele vechi sa iti faci ceva frumoshappy

| Anonima264 a răspuns:

Pai sunt o goraza de lucruri pe crae le poti face:
-Practici sporturi
-Mergi la mare
-mergi la munte
-Mergi la pizza cu prietenii
-Dai o petrecere
-Te relaxezi
-Mergi in parc
-Vizitezi locuri noi
-Te uiti la TV
-STai la calculator
-Iti faci hobyurile pe care le ai
-Iti creezi noi hobyuri
-Vorbesti cu prietenii
-Iti faci noi prieteni
-Citesti o revista
-Iti mai scrii in caietul de vacanta(daca ai)
-Pictezi
-Mergi la cumparaturi
-Mergi la cinema
!
Sper ca sun destule idei care te vor ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti un program in care sa te distrezi cu sunetele! De exemplu Hip Hop ejay, este pentru incepatori, sau chiar Dance Ejay 7, Floop Studio, sau un program in care sa mixezi muzica Virtual Dj, sper ca ti-am fost de ajutor! fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://faraplictiseala.weebly.com/, gasesti O TONA de lucruri ca sa nu te plictisesti zilnic!

| undertaken a răspuns:

Pai ai putea iesi in parc cu prietenii zilnic daca nu ai temelaughing. mm ce poti sa faci... si confectionarea hainelor si a bijuteriilor e o idee dar te vei plictisi la un moment dat...pai ce zici de du-te cu cativa prieteni la strand sau la un rau in apropieree.deasemenea iesi si plimbate cu castile in urechi.te va relaxa e super. poti sa faci conversatii luuungi la telefon cu cea/cel mai bun prieten al tau dar ai grija la minutelaughing. cred ca ai ceva economii. fugi la mall sau vezi daca poti pleca cu vreun prieten sau cu parintii undeva. la munte sau mare. undeva ieftin o zi doua.tongue. orice ai face fa-o cu viata si nu spune ca te plictisesti varaa. vara e totuuul ♥♥. ai milioane de chestii de inventat si facut, lucruri de care-ti va fi dor in timpul scolii/liceului. succes :*.nu sper la funda ca nu am avut multe idei dar niste votuuuribatting eyelashes?