| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ma adresez in special celor pasionati de dans. Imi place foarte mult dansul si mi as dori foarte mult sa fac parte dintr-o trupa de dans, cum presupun ca si altii isi doresc asta. Propun sa vedem mai intai cati doritori sunt si apoi vedem ce facem mai departe. Ce spuneti? Astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| stefytzasmekerytza99 a răspuns:

Eu as dori! Iubesc dansul este tot ce am iubit vreodata si nu m-as lasa de dans decat daca Doamne fereste mi-as rupe un picior sau ceva in genul.Imi place dansul modern sau street-dance-ul.Dar depinde din ce oras esti si ce varsta ai.

| boaxda a răspuns (pentru stefytzasmekerytza99):

Am uitat sa specific ca sunt din Iasi. Si am merg pe 19 ani.

| stefytzasmekerytza99 a răspuns (pentru boaxda):

Aaaaaa... atunci nu cred ca e posibil! Imi pare rau! sad