| andreiboss2000 a întrebat:

Ma plictisesc si va intreb, ce jocuri in browser imi recomandati, in afara de the-west, grepolis, triburile, gladiatus, bite-fight, pvn...
Funda!

4 răspunsuri:
| StefanDaniel95 a răspuns:

Daca ai un cont pe facebook poti incerca Edgeworld. happy. Este un joc de strategie super big grin.

| Wolwerine a răspuns:

Shakes and Fidget
Tanoth
Fundabig grin!?

| Bodan a răspuns:

Cui ii place isoria si doreste sa joace unul dintre cele mai frumoase si incitante jocuri.Gratuit jocul browser Grepolis vă permite să creați Grecia antică exact așa cum doriți. Alianțe puternice cu alți jucători și se bazează pe puterile zeilor greci Zeus, Poseidon, Hera, Atena, și Hades. Recruta armate asupra apei și achiziționarea de terenuri și unități mitice, cum ar fi : Hydra, Pegasus, și Manticore. Build mondial singur minuni pentru a vă ajuta să devină conducător al lumii a Grepolis! mai puțin ...Jocul browser Grepolis vede începe cu un mic lustruit, Tot ceea ce vă construi intr-o metropola de-a lungul timpului. Puteți alege între 13 și 8 diferite monumente de clădiri pentru a forma imperiu dumneavoastră. Acestea includ minele de argint, porturi, precum și tabere de lemn. În plus, peste 30 de tehnologii diferite sunt disponibile pentru cercetare în cadrul Academiei de Grepolis. Acestea includ mai rapid construi ori, precum și capacitatea de a invada alte orașe>>Va puteti inscrie gratuit pe accesand urmatorul link : http://ro.grepolis.com/......19700-ro24

| hosugeorge a răspuns:

Salut! De ceva vreme am inceput sa joc un browsergame care m-a captivat intru totul, eRepublik. Jocul este simulator economic/politic/administrativ/militar/social, unde si Romania isi are locul sub numele de eRomania, pe langa celelalte tari. Va puteti inregistra pe linkul acesta http://www.erepublik.com/en/referrer/HosuGeorge eu voi primi 10% din goldul pe care il faceti, iar in schimb eu va voi ajuta sa cresteti prin mesaje private ingame. Trebuie precizat ca toate tehnicile politice,economice, administrative si de razboi sunt cat se poate de asemanatoare cu cele din realitate. Nu este exclus ca pe masura ce jucati acest joc sa si invatati lucruri noi deci nu il judecati ca pe "doar un joc". Haideti sa refacem un imperiu din Romania macar in mediul virtual! Bafta.