| An0nimulFiR33NoSTRES a întrebat:

Doamne! care naibii stie jocuri gen The-West, vreau sa spun acelasi gen de joc nu mai veniti cu : triburile, travian, grepolis, si alte kakaturi din astea, ce naibii, adica The-West e se joaca la fel ca travian sau grepolis sau ca triburile, oameni buni, sa fim seriosi, dati-mi exemple va rog in afara de: bite fight, gladiatus, tanoth, prrateasalut! ce daca sunt acelasi,, GEN" toate sunt tip/gen browser, dar vreau sa fie la fel ca The-West, ca mor! Dau funda!
Nu mai veniti cu prostii va rooooooooooog!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Joaca-te ceva mai bun daca iti permite pc, call of duty black ops sau mw2.