| dragosboss97 a întrebat:

Mai demult am vazut un videoclip pe youtube cu un baietel gras pe nume Ady si scria acolo 100%gay si parca era o melodie, ceva gen boss de boss...nu mai stiu cum se numeste videoclipul...ma puteti ajuta?cryingFunda!big grin

2 răspunsuri:
| dragosboss97 explică:

Aaa...nu...eu ziceam ca la sfarsit apare o poza cu un baiat gras pe nume Adi si parca scrie,, 100% gay,,

| MishalufLv a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=raI8YDidk78 uite si melodia, daca asta e :d