| ingerashpierduth a întrebat:

Buna mai demult ma uitam la Aniela dar la sfarasit nu m-am mai uitat si m-a intrebat daca ati putea sa imi spuneti daca in serial s-a aflat cine este tatal ficei lui Aristita si daca Aniela a aflat ca tatal lui Radu a violato si cum a reactionat?

2 răspunsuri:
| 11vladutz90 a răspuns:

Pai...nu se afla tatal ficei Aristitei ...stiu ca ea a fost omorata de un fan si Aniela afla ca a fost tatal lui Radu cel care a violat`o si imi aduc aminte ca nu si-a pierdut firea apoi tatalu lui Radu se calugareste si se casatoresc (Radu si Aniela) impreuna cu ceilalti doi prieteni ai lor(Niculina si Stere) funda?big grin

| Camelia_8424 a răspuns:

Nu, nu s-a aflat cine e tatal fiicei aristitei si nici aniela nu a aflat vinovatul...aici poti vedea episoadele integrale: http://aniela.acasatv.ro/episoade/

sper ca te-am ajutat:)