| sKuMpy52 a întrebat:

mai mult fetele, cine a castigat la next top model? FUNDA cine raspunde primul :d

Răspuns Câştigător
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Emma Dumitrescu este câștigătoarea oficială a concursului Next Top Model by Cătălin Botezatu.
Citește mai multe aici : http://www.varu.ro/......-botezatu/
Pa-pa.

16 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Emma

| LoL a răspuns:

Emma

| Wonderland a răspuns:

Emma

| MissLumy a răspuns:

Emmaa love struck:Xlove struck

| dragutzyka29 a răspuns:

Ema a castigat

| Boog a răspuns:

Emma!

| คℓεxą a răspuns:

Emma :]

| fanaa a răspuns:

Ema cea de 16 anii ...aseara m-am uitat sh euu. chiar meritaa eaa...caa are viata inaintee.e tanara.pa-pa pup :Xdooolsee

| justAdela a răspuns:

Emma

| Ionik98 a răspuns:

Emma love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La next top model a castigat Ema. poti vedea astazi la 14:15 reluarea

| andrauta a răspuns:

Emma

| didolina24 a răspuns:

Emma love struck

| kriskiss a răspuns:

Emma pentru ca cealalta nu a pozat bine si emma chiar merita. FUNDA

| gaby_4091 a răspuns:

Emma.tongue
Chear merita!

| asdsadasd a răspuns:

Aia de 16 ani