| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Va pare bine ca a castigat Ema Next top model?

Daca nu cine preferati sa castige dintre toate fetele?

Răspuns Câştigător
| Andreea_6336 a răspuns:

INtr-un fel da intr-un fel nuh...A avut avantajul ca e mica si are timp sa invete.De Mada imi placea foarte mult dar pacat ca are 25 de ani. daca avea macar 20 cred ca ea castiga.pentru ca pe Mada o tot laudau, iar pe Ema o critikau

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am tinut cu Ema de la inceput happy
ma bucur tare mult ca a castigat love struck

| PeStraziGoale a răspuns:

Da, asa s asa.
Otilia sau alexandralove struck

| sunset a răspuns:

Ma bucur ca a castigat Ema, dar cea care mi+a placut mie din tot concursul a fost Roxana.(nu neaparat sa castige)

| MACookie02 a răspuns:

Da imi pare foarte bine, era mult mai tanara ca Madalina(deci mai multi ani in cariera asta) si chiar daca e copilaroasa adevarul e ca totusi e copil big grin Oricum Madalina parca avea fata de baba adica nu foarte mult, da totusi...a zis si ala cu parul lung ca ser cauta pe piata modele mai tinere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaalove struck

| Angels a răspuns:

Da! Eu tineam cu EMA de la bun inceput.

| mady15delili a răspuns:

Da imi pare foarte bine ca a castigat fiindca are 16 ani adica nu e invarsta ca Madalina.Si Madalina nu este in stare sa fie top model.:X:X::X::X::Xlove struck