| ShoujoJigoku a întrebat:

happy Mai putin si vine Halloween-ul! Am putin ajutor, imi poate da cineva niste idei de jocuri? De Halloween daca se poate daca nu, destul incat sa ne ocupe timpul. Merci! :*

4 răspunsuri:
| JulietteJokes a răspuns:

Provoacati prieteni la urmatorul joc se spune ca are efect doar in seara de halowen:ducetiva in baie inchideti lumina aprindeti o lumanare si cu fata in oglinda rostiti de 3 ori cuv bloody mary in timp ce va rotiti de fiecare data se spune ca o femeie plina de sange va iesi din oglinda dar cauta pe google despre legenda ei

| ShoujoJigoku explică (pentru JulietteJokes):

Bine acum! laughing Nu vreau chestii nici de genu` asta happy da` mersi sper ca o sa revii cu idei mai la locul` lor! :*

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Pai...Depinde...Daca vrei ceva cu adevarat inspaimantator ducetiva in baie puneti un servetel pe chiuveta si spuneti de 3 ori candyman si va apare sange. Poate nu se intampla dar sigur o sa va speriati.