| Danny_8046 a întrebat:

mea dat la scoala sa scriu o scrisoare lui Ion Creanga, cu ocazia ziua mondiala a copilului ' dati-mi si mie niste ediei pe care pot sa le scriu in scrisoare! Fundaa

4 răspunsuri:
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Prima idee ar fi sa inveti sa scrii corect! esti cam analfabeta. vrei sa-i scrii o scrisoare lui Ion Creanga?laughing) cica "mea" happy "cu ocazia ziua" baga o fundalaughing)

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Mi-a trimis si un mesaj aceasta fatuca:

Danna
Astazi, 3:55 pm
jj
beyy tai inchiss ibala seva nutii plashi cum am scrii apu... blea nu mai scrii la intrebarii sosca ibucia

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Numai ea intelege ce a vrut sa spunalaughing rog traducere!

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Te rog sa-mi traduci ce ai scris in mesajul asta. eu cred ca esti batuta-n cap.laughing

Danna
Astazi, 6:56 pm
dd
beyy da mai estii lohh zapshe lohh shel mai mare loh depe toata lumea estii bai sosca ibucia cum tam mai zis ca cind estii o fata sade si scii la raspunss tipa cum i-am scriss eu lui