| lovegirl15 a întrebat:

Buna membri TPU si Craciun Fericit! Am si eu o rugaminte. Daca aveti facebook, puteti da va rog un like paginii urmatoare: http://www.facebook.com/TwoKidsInLove?fref=ts? Nu vreau comentarii rautacioase gen:,,Alta care cerseste like-uri" sau,,Alta pagina inutila".Daca nu vrei sa ma ajuti,nu comenta. Daca ati dat like, va rog sa lasati un aici un mesaj.De asemenea,daca aveti o pagina, puteti lasa link-ul si va dau like.Numai cu conditia sa fi dat si voi!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Clauditapisicuta a răspuns:

Am dat like paginii si daca vrei te rog da si tu like pozelor fetei claudia iosif(asta sunt eu) ma gasesti pe facebook

Întrebări recente