| andreutzapissycutza a întrebat:

Mi-a dat profa de engleza o tema in care sa scriu cea mai origianal scuza pentru a nu-mi face tema sau pentru a nu-mi invata si mi-a mai dat sa scriu "Ar trebui sa-mi dati un 10 pentru ca..."
am nevoie sa ma ajutati
vreau cele mai originale idei...si cele mai originale si mai bune vor primi fundita
multumesc

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu mi.am facut tema pentru ca Mojo Jojo a furat toate obiectele cu care se poate scrie pentru a face o raza laser ucigatoare, si nu la impiedicat nimeni pentru ca fetitele Powerpuff au descoperit siteul tpu.ro si nu si.au mai scos ochii din calculator.
Nu mi.am invatat pentru ca am fost prea ocupata sa gasesc o scuza pentu a nu.mi face tema.
si.
Ar trebui sa-mi dati un 10 pentru ca:
fara nota 10 o sa ma certe mama.
daca ma cearta mama nu mai ies afara.
daca nu mai ies afara nu mai am prieteni.
daca nu mai am prieteni nu mai am iubit.
daca nu mai am iubit nu ma mai casatoresc.
daca nu ma mai casatoresc nu mai am copii.
daca nu mai am copii nu o sa mai am motiv sa traiesc.
daca nu mai am motiv sa traiesc intru in depresie.
daca intru in depresie incerc sa ma sinucid.
pentru ca nu am prieteni nu ma impiedica nimeni sa o fac.
daca nu ma impiedica mor.
Deci puneti-mi afurisitul ala de 10 daca nu vreti sa mor din cauza dumneavoastra.

3 răspunsuri:
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Ar trebuii sa imi dati zece pentru ca pot sa imi fac tema asa de bine incat ziceti ca e copiata.
Ar trebii sa imi dati zece pentru ca va pot da o bomboana.
Ar trebuii sa imi dati zece pentru ca am ajutat pe cineva care nu vorbea decat engleza.
Acum nu am idei deci cam atat pot sa scot din cap. Nu's inca lucida, am dormit prea mult.

| lauracraciun a răspuns:

Hm.stiu ca si mie mi-a dat.o colega a scris ca,, ar trebui sa iau un 10 pentru ca o voi lua pe profa pe alta planetalaughing.iar scuza.ca a fostpe alta planeta parcalaughing. ceva de genuhee hee

| andreutzapissycutza explică:

Mai vreau si alte raspunsuri