| DyaBaii a întrebat:

Heiij.Am mare nevoie de ajutor! Sunt clasa a opta si trebuie sa imi fac portofoliul la engleza si sunt in pana de idei thinking Am o profa ff rea si nu vreau sa iau un 4:-s.Plizz dati-mi niste idei despre ce as putea lucra pentru portofoliu. Cele mai frumoase si multe idei primesc fundita! :X :*

4 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Cuata diferite site-uri in engleza care te invata engleza si poti gasi acolo lucruri interesante http://ro.bab.la/dictionar/engleza-romana/i-would Gen asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa copiezi niste fragmente din carte si sa si desenezi despre ce e vorba sau ceva de genu, poti face niste desene de craciun unde ai putea scrie Merry Christmas, si ai putea scrie si niste lecti, sper ca iti este de ajutor ☺

| TonyTZu a răspuns:

Http://www.referat.ro/referate/Big_Bang_6701f.html Asta este site-ul.Este un referat despre Big Ben.

| allex690 a răspuns:

Pai... sa conjugi verbele la toate timpurile., sa traduci texte...,